Tel: 0 342 341 12 11

Aşağıdaki form vasıtasıyla bize sorularınız iletebilirsiniz. En kısa zamanda size dönülecektir.

Mesaj Formu
Ad Soyad:
Telefon:
Mesaj:
9 + 8 =
 
celal erdal
optik formların sisteminize ait form olması mı lazım yoksa siyah beyaz optik formda değerlendirilebiliyor mu tarayıcıdan nasıl sonuç değerlendirilebiliyor bilgi verirseniz sevinirim bizim yılda okutabileceğimiz 1500 ü geçmez bilgi bekliyorum
Mesaj Tarihi:24.12.15 / 09:27:21

Bilal YAĞDIRAN: Sistemimizdeki optik formları kullanmanız gerekmektedir. öğrencilerinizin adı kodlanmış ya da isterseniz boş optik formları tek renk bir yazıcıdan çıktı alarak kullanabilirsiniz.
Kahraman DURAN
Optik form okuma işlemi nasıl olmakta? maliyeti nedir?
Mesaj Tarihi:09.11.15 / 06:31:43

Bilal YAĞDIRAN: Sistemimizde optik formları yazıcınızdan çıktı alabilir ve tarayıcı ile tarayıp sisteme yükleyerek değerlendirebilirsiniz. Maliyeti kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak değişmektedir
Adem FIRAT
Ücretlendirmeniz nedir?
Mesaj Tarihi:02.11.15 / 06:26:00

Bilal YAĞDIRAN: Bir yılda toplam okuma yapılan optik formların sayısı 2000den fazla olmayan kurumlar için yıllık kullanım ücreti 100TLdir.
Savaş
Merhabalar okulumuzda ygs sinavi yapmak istiyoruz. Okulun optikos gibi lisansli program yada omr tarayicilar alacak butcesi yok. Sisteminiz nasil calisiyor. Ucret talebiniz nedir. Kendi denemelerimizi sisteminizde nasil okutuyoruz. İyi gunler
Mesaj Tarihi:29.10.15 / 03:51:13

Bilal YAĞDIRAN: Okulunuzun yılda toplam okuma yapılan optik formları sayısı 2000den az ise yıllık kullanım ücreti 100TLdir.
Şefik Kervan
Sınav proğramı hakkında bilgi almak istiyorum
Mesaj Tarihi:26.10.15 / 09:49:54

Bilal YAĞDIRAN: Deneme sınavı kitapçığını bir şekilde temin ettiyseniz, sistemimizde optik formları kendi yazıcınızdan çıktı alabilir ve tarayıcı ile tarayıp değerlendirebilirsiniz.
İbrahim Atakuru
Merhabalar, ben çalıştığım kuruma bu sistemi getirmek istiyorum, bu konuda bilgi verir misiniz acaba?
Mesaj Tarihi:22.05.15 / 12:14:38

Bilal YAĞDIRAN: Deneme sınavı düzenlemek istiyorsanız, sistemimizde optik formları yazıcınızdan çıktı alabilir ve tarayıcı ile tarayıp sisteme yükleyerek değerlendirebilirsiniz.
Mehmet Erdemir
Merhabalar ben bir öğretmenim ve bir optik okuma programına ihtiyaç duyuorum. Sizin sisteminizle ilgili olarak bilgi alabilmem mümkün mü acaba ? Ücretli mi ? Ücretliyse ne kadar bir mali külfeti var. ? Şimdiden teşekkür ederim
Mesaj Tarihi:16.03.15 / 01:04:41

Bilal YAĞDIRAN: Sistemimizde optik formları yazıcınızdan çıktı alabilir ve tarayıcı ile 100dpi çözünürlükte tarayıp sisteme yükleyerek sınav sonuçlarını ister liste olarak isterse her öğrenci için ayrı ayrı sınav sonuç belgesi olarak çıktı alabilirsiniz. Yıllık toplam okunan optik formların sayısı 2000den fazla değilse yıllık kullanım ücreti 100TLdir.
Abdulkadir Özdemir
merhabalar.. Çaykuyu ortaokulu / şehitkamil de kendi öğrencilerime sınav ve deneme yapmak ve okuma işlemini okulumda hızlı ve kolay yapmak istiyorum.. tarayıcı ve yazıcım olmasına rağmen optik okuma programı nasıl kullana bilirim. bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
Mesaj Tarihi:02.02.15 / 02:46:51

Bilal YAĞDIRAN: Sistemimizde sınavdüzenleyebilmeniz için ihtiyacınız olanlar; internet bağlantısı olan bir bilgisayar, bir yazıcı ve bir tarayıcı (bu tarayıcı zaten kurumunuzda olabilir ya da piyasada 150-200TL arasında fiyatlarla satılan otomatik beslemeli bir tarayıcı edinebilirsiniz).
Hasan YILDIRIM
İyi günler. Okulumuz 8. sınıf öğrencilerine yönelik deneme sonuçlarını daha etkin bir şekilde sonuçlandırmak üzere araştırma yaparken sitenize ulaştım. Sisteminiz 6 dersi aynı anda değerlendiriyor mu? Ücretlendirme nasıl?
Mesaj Tarihi:23.09.14 / 11:18:58

Bilal YAĞDIRAN: Sistemimiz hem YGS hem de TEOG sınavına uygun olarak altı dersi de okuyup değerlendirebileceğiniz bir sistemdir.

 

   

Optik okuma sistemi Optik form okuma programi Deneme Sinavi Optik form örnegi Deneme sinavi düzenlemek